Z-ca Kierownika Produkcji - Technolog Obróbki Konstrukcji Metalowych

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieryjne)
  • dobra znajomość języka angielskiego i /lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w średnich lub dużych zakładach
produkcyjnych
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu materiałoznawstwa
  • biegłość w czytaniu rysunku technicznego oraz AutoCad 2D
  • praktyczna znajomość technologii cięcia, gięcia i spawania oraz procesów obróbki skrawaniem metali
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami ludzkimi oraz wysokie zdolności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

  • analizę zapytań ofertowych oraz określanie ich wykonalności
  • koordynację nad powstawaniem dokumentacji produkcyjnej i planu produkcji
  • kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi normami technicznymi oraz przepisami
bezpieczeństwa
  • bilansowanie zdolności produkcyjnych z bieżącym i planowanym obciążeniem produkcją
  • nadawanie priorytetów zleceniom, inicjowanie i kontrolę przebiegu procesu produkcji
  • koordynację wykonania zleceń z Działem Handlowym i pozostałymi działami przedsiębiorstwa
  • bieżące zarządzanie podległymi działami firmy i koordynowanie ich pracy
  • określanie efektywności podległych pracowników
  • optymalizację procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy
  • budżetowanie kosztów produkcji oraz ich kontrolę
  • nadzór nad systemem kontroli jakości
Stały profesjonalny rozwój - swój i zespołu współpracowników

  • pracę w firmie produkcyjnej, z dużymi możliwościami technologicznymi i ogromnym potencjałem
rozwojowym
  • zachodnie standardy organizacji pracy i kultury organizacyjnej
  • możliwości profesjonalnego rozwoju osobistego, awansu funkcjonalnego i finansowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowania uzależnione od
osiąganych wyników
  • pracę z doświadczonym i zgranym zespołem pracowników
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Miejsce podjęcia pracy

okolice Poznania

pełny etat