Inżynier ds. Rurociągów Lądowych

Det Norske Veritas (DNV) jest niezależną fundacją, której nadrzędnym celem jest ochrona życia i zdrowia, dóbr materialnych oraz środowiska. Nasze początki sięgają 1864 roku kiedy fundacja została założona w Norwegii w celu kontolowania stanu technicznego Norweskich statków handlowych.

Wymagania:

Poszukujemy Inżynierów z doświadczeniem oraz chęcią zmiany lub poszerzenia kompetencji szczególnie, jeśli posiadają doświadczenie, w co najmniej jednym z poniższych obszarów:

  • projektowaniu instalacji przesyłów cieczy i gazów oraz urządzeń ciśnieniowych
  • przeprowadzaniu analiz ryzyka
  • budowie rurociągów
  • eksploatacji i inspekcji rurociągów
  • w zakresie materiałów i spawalnictwa
  • korozji i jej zapobieganiu
  • badaniach nieniszczących konstrukcji spawanych
  • analizie przyczyn uszkodzeń i awarii
  • systemach zarządzania eksploatacją rurociągów
  • systemach zarządzania jakością

Zakres obowiązków:

Zespoły zajmujące się rurociągami w UK, US, Norwegii odpowiadają za to, aby rurociągi były projektowane, instalowane i eksploatowane w bezpieczny i efektywny sposób, aby sprostać tym oczekiwaniom w każdym zespole powinny znajdować się osoby o kompetencjach z wielu dyscyplin.DNV realizuje różnorodne projekty z zakresu rurociągów przesyłowych. W Polsce, DNV buduje w tym zakresie kompetencje, które pozwolą zwiększyć zaangażowanie w projektach związanych z rurociągami przede wszystkim lądowymi. Szczegółowy zakres odpowiedzialności będzie w znacznym stopniu uzależniony od dotychczasowego doświadczenia. Usługi realizowane przez DNV to projekty dla przesyłowych rurociągów lądowych i morskich, wymagające weryfikacji przez niezależną stronę, we wszystkich fazach, począwszy od projektowania, poprzez instalację, po eksploatację. Dzięki własnemu zaangażowaniu przyszły pracownik będzie miał wpływ na rozwój strategii, budowanie relacji z Klientami oraz ocenę technicznych rozwiązań jak i realizację projektów w zespołach międzynarodowych

  • interesujące wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole
  • szkolenia zagraniczne
  • udział w strategicznych projektach
  • praca w doświadczonym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy