Specjalista ds. Serwisu

Hydro-Vacuum S.A. w Grudziądzu, ul. Droga Jeziorna 8, producent pomp i systemów pompowych, poszukuje kandydata na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, automatyka, mechanika)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zdolności manualne
  • bardzo dobra znajomość MS OFFICE
  • samodzielność i inicjatywa
  • dyspozycyjność
  • posiadanie prawa jazdy kat. B z praktyczną umiejętnością prowadzenia pojazdów - warunek konieczny
  • posiadanie paszportu (mile widziane)
  • posiadanie uprawnień SEP eksploatacyjne w grupie I i II w zakresie pomiarów i eksploatacji - do 1kV (mile widziane)

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie podmiotów świadczących usługi w zakresie zgodnym z profilem działalności Firmy
  • stała współpraca z siecią serwisową w zakresie zleceń reklamacyjnych, oraz w zakresie prowadzonych inwestycji (negocjowanie warunków, generowanie zleceń, nadzór nad realizacją, weryfikacja kosztów)
  • sprawozdawczość w zakresie zintegrowanego systemu jakości w zakresie reklamacji wyrobów H-V S.A.
  • prowadzenie procesu reklamacyjnego w zakresie reklamacji eksportowych (dokumentacja, kontrola kosztów)
  • wsparcie techniczne Klientów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i szybkości realizacji celów
  • niezbędne szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

Grudziądz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy