Specjalista ds. Sprzedaży Robotów Przemysłowych i Maszyn Pakujących/Project Manager

Pracodawca:

Mas Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Opis pracodawcy:

Czym zajmujemy się w Mas Trading?
Integrujemy kompletne systemy pakujące. Dostarczamy automatyczne systemy, takie jak: wagopakowaczki, roboty do paletyzacji, nalewaczki, kartoniarki, systemy foliowania i transportu palet. Nasze największe projekty realizujemy dla firm takich jak:
- Colgate Palmolive w Świdnicy
- Unliever Katowice
- Orlen Anwil Włocławek
- Orlen Oil
- Mars Sochaczew
- Mlekovita
- Bakalland
- Grupa Azoty Tarnów

Podczas dwudziestu lat działalności zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, a największe z nich to: - System 7 paletyzatorów wraz z transporterami palet i 2 foliarkami kapturowym - System 5 paletyzatorów u producenta środków higienicznych - Wagopakowaczki do nawozów, z paletyzatorami i foliarkami kapturowymi - Wagopakowaczki do próżniowego pakowania mleka w proszku, z robotem paletyzacji - System Case packerów i paletyzatora do produktów spożywczych w torebkach - Kompletna linia rozlewu płynów chemicznych - I wiele wiele innych, równie ciekawych projektów.
Nasza firma, jako jeden z największych polskich integratorów maszyn pakująych, wciąż stara się rozwijać i zapewniać Klientom szerszy wachlarz usług.

Wymagania:

  • język angielski - biegły w mowie i piśmie - obowiązkowy
  • prawo jazdy kategorii B - obowiązkowe
  • motywacja i chęć do pracy
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • wskazane ( nieobowiązkowe) ugruntowane kontakty w branży produkcyjnej / logistycznej / konfekcjonowania
  • mile widziani kandydaci pasjonujący się swoją pracą

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów
  • wizyty handlowe w zakładach produkcyjnych
  • zawieranie kontraktów sprzedażowych z Klientem
  • nadzorowanie wdrożenia projektów od strony handlowej i administracyjnej
  • negocjacje z Klientami
  • Business Development
  • udział w targach, seminariach branżowych

  • stałe zatrudnienie na etat/kontrakt dla osób zmotywowanych do pracy
  • samochód do celów służbowych - wraz ze stażem i wynikami - możliwość otrzymania pojazdu na użytek prywatny
  • telefon komórkowy i przenośny komputer do pracy
  • możliwość tworzenia własnego działu sprzedażowego, wraz ze zdobywanym doświadczeniem
  • praca w małej szybko rozwijającej się firmie z branży automatyki przemysłowej
  • możliwość obejmowania odpowiedzialnych stanowisk wraz z rozwojem firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premiowane w zależności od osiągniętych wyników sprzedażowych
  • praca w miłej atmosferze

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa + cała Polska

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

częste wyjazdy