Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Pracodawca:

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe ELKO s.c. Tadeusz Siekierski, Michał Siekierski

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ELKO s.c. świadczy usługi remontowo-budowlane w pełnym zakresie w obiektach użyteczności publicznej i budownictwa przemysłowego. Nasze cele osiągamy dzięki profesjonalizmowi, a także partnerskim relacjom z inwestorami, podwykonawcami oraz certyfikatami jakości.Wysoka jakość świadczonych usług, wyspecjalizowana kadra techniczna, nabyte doświadczenia, dbałość o utrzymanie umownych terminów- to główne cechy naszej Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym
  • mile widziane wykształcenie podyplomowe na kierunku zamówienia publiczne
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość ustawy prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie
  • obsługa środowiska MS Office oraz programu kosztorysowego Norma
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie umiejętności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

  • monitoring i analiza rynku zamówień publicznych branży budowlanej
  • analiza dokumentacji przetargowej
  • opracowanie kosztorysów ofertowych branży budowlanej
  • przygotowanie kompletnych ofert przetargowych
  • prowadzenie korespondencji z Inwestorem w zakresie przygotowanych ofert przetargowych (zapytania do dokumentacji, odpowiedzi na wezwania do wyjaśnień i uzupełnień)
  • monitorowanie i archiwizacja złożonych ofert
  • aktualizacja dokumentów firmowych niezbędnych do przygotowania ofert

Firma oferuje:

  • umowa kontraktowa lub o pracę
  • stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Miejsce podjęcia pracy

Sochaczew

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt

Wyjazdy

praca stacjonarna