Pracownik Działu Serwisu i Sprzedaży

Pracodawca:

ADS MAREK JANUSZEWSKI

ADS działa od 1991 roku. Jest przedstawicielem jednego z największych producentów specjalistycznej armatury wysokoprężnej. Poszukujemy kandydatów na stanowisko w Dziale Serwisu i Sprzedaży. Praca łączy w sobie techniczne i handlowe działania na obiektach przemysłowych oraz pracę biurową przy opracowywaniu ofert i projektów potrzebnych klientowi. Proponujemy stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagania:

  • komunikatywny poziom języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera i programów pakietu MS Office
  • obsługa programu AutoCad i podobnych
  • umiejętność pracy w zespole i dobrej organizacji własnej

Zakres obowiązków:

  • praca w Dziale Serwisu i Sprzedaży
  • wyjazdy na obiekty przemysłowe na terenie Polski
  • bezpośredni kontakt z klientem
  • bezpośredni kontakt z fabryką produkującą urządzenia

Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat lub jego część
  • umowę o pracę lub inną formę do uzgodnienia
  • pracę w młodym i zgranym zespole specjalistów
  • możliwość rozwoju kariery

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, zlecenie / umowa o dzieło, staż / praktyka

Wyjazdy

częste wyjazdy