Młodszy Projektant - Programista Systemów Automatyki

Pracodawca:

PRO-CONTROL Sp. z o.o.

Poszukujemy inżynierów nastawionych na ciągły rozwój i pragnących realizować ambitne i różnorodne projekty związane z automatyką i automatyzacją produkcji.

Firma PRO-CONTROL Sp. z o.o. to stabilna spółka działająca od roku 1991 na rynku automatyki, realizująca projekty w Polsce oraz na świecie.

Nasi klienci to zarówno polskie firmy, jak i zagraniczne koncerny z wielu branż przemysłu (m.in. spożywczy, farmaceutyczny, ciężki, motoryzacyjny, spirytusowy, energetyczny, ochrona środowiska). Dowiedź się o nas więcej: www.pro-control.pl

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym związanym z automatyką / mechatroniką;
  • Znajomość zagadnień związanych z działaniem podstawowych układów automatyki, aparatury pomiarowej oraz zagadnień elektrycznych;
  • Doświadczenie w realizacji projektów automatyki w przemyśle będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość narzędzia ePlan. Znajomość narzędzia AutoCAD będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość systemów alternatywnie: ALLEN-BRADLEY lub SIEMENS;
  • Konfiguracja, optymalizacja, zagadnienia sieciowe client-server oraz zagadnień dotyczących konfiguracji sieci Ethernet będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na efektywną współpracę w zespole projektowym;
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca przy tworzeniu założeń dla powierzonych projektów systemów sterowania;
  • Realizacja prac projektowych i oprogramowania dla systemów sterowania w ramach zespołu projektowego;
  • Udział w pracach uruchomieniowych.

  • Pracę w stabilnej firmie obecnej na rynku automatyki od 1991r;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne, ciekawe projekty);
  • Pakiet medyczny;
  • Umowę o pracę.

Wynagrodzenie:

7.000 - 10.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne