Młodszy Inżynier ds. Sprzedaży

Pracodawca:

Domczar Sp. z o.o.

Domczar Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem prefabrykowanych modułów łazienkowych.
Nasza firma istnieje od 15 lat na przestrzeni których wyprodukowała ponad 50 000 łazienek. Siedziba znajduje się w nowoczesnym budynku w Kolnie. Przyjazna atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku a także nastawienie na ciągły rozwój to wartości na które stawiamy w naszym zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek budownictwo;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Dobre umiejętności organizacyjne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność;
  • Nastawienie na realizację celu;
  • Analityka;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Znajomość Pakietu Office;
  • Motywacja do rozwoju;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Szukamy osób, które potrafią podjąć wyzwanie i wnieść wkład w sukces firmy. Chcemy, aby nasi pracownicy rozwijali swoje umiejętności, poszerzali wiedzę i byli dumni ze swojej pracy.

Chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju firmy i wzrastać razem z nami?

Zakres obowiązków:

  • Gromadzenie informacji o nowych projektach inwestycyjnych i potencjalnych klientach;
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji i potencjalnych projektów związanych z działalnością spółki;
  • Aktywne działania sprzedażowe na wyznaczonym rynku;
  • Udział w budowaniu i podtrzymywaniu pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi klientami a także pozyskiwanie nowych odbiorców;
  • Zakładanie baz danych z nowymi projektami i partnerami biznesowymi;
  • Uczestnictwo w prowadzeniu procesu sprzedażowego oraz negocjowanie warunków handlowych;
  • Przygotowanie raportów z zakresu prowadzonych projektów oraz działań w obszarze sprzedaży;
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych;
  • Raportowanie wyników i bieżących działań;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy;

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa lub Kolno

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna