Konstruktor Mechanik

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży unikalnych technologii HI-TECH (obszar zaawansowanych systemów do zasilania procesów plazmowych, indukcyjnych i laserowych). Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy są zainteresowani dalszym rozwojem zawodowym w międzynarodowym środowisku oraz według międzynarodowych standardów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mechaniczne lub konstrukcji maszyn
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji urządzeń mechanicznych
  • biegła znajomość oprogramowania Solid Works
  • dobre posługiwanie się j. angielskim (j. niemiecki będzie mile widziany)
  • samodzielność i komunikatywność, i inicjatywa i pomysłowość w działaniu

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za konstrukcję mechaniczną zasilaczy
  • projektowanie elementów mechanicznych urządzeń
  • współpraca z wykonawcami elementów mechanicznych oraz kontrola jakości ich wykonania
  • wprowadzanie nowych rozwiązań mechanicznych

Miejsce podjęcia pracy

bardzo bliskie okolice Warszawy

pełny etat