Specjalista ds. Technicznych

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w przemyśle metalowym z siedzibą w Austrii. www.blum.pl, www.dynamicspace.com. Od wielu lat z sukcesem dostarczamy profesjonalne systemy okuć do odbiorców w całej Polsce. Wśród naszych klientów jesteśmy znani z zaangażowania naszych pracowników i wysokiej jakości produktów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zakładu w Swarzędzu-Jasinie koło Poznania Specjalisty ds. technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne poparte doświadczeniem
  • znajomość mechaniki i mechatroniki
  • podstawowa znajomość automatyki
  • znajomość maszyn sterowanych numerycznie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • biegła obsługa komputera
  • elastyczność i gotowość do dalszego kształcenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP minimum 1 KV będą dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Zakres obowiązków:

  • bieżące utrzymanie maszyn i obiektu
  • przeprowadzanie planowych przeglądów
  • optymalizacja i modernizacja maszyn i urządzeń
  • konserwacja infrastruktury technicznej budynku

Firma oferuje:

  • możliwości rozwoju
  • pracę w gronie specjalistów
  • przyjazną atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Swarzędz-Jasin k. Poznania

pełny etat