Pomiarowiec

Pracodawca:

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wifama-Prexer Sp. z o.o.

Firma posiada własną ciśnieniową odlewnię aluminium, park maszyn CNC, narzędziownię oraz nowoczesne laboratorium, izbę pomiarów, rentgen i maszynę pomiarową Zeiss. Produkujemy detale dla motoryzacji, sprzętu AGD, elektronarzędzi, branży budowlanej, medycznej, kolejowej i wojskowej. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, 1400, i AQAP.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne ze znajomością metrologii i technologii obróbki skrawaniem
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi pomiarowych - suwmiarka, wysokościomierz, kątownik, mikrometr, średnicówka i inne
  • dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakościowa wyrobów
  • kontrola wymiarowa wyrobów - kontrola wyrobów w stanie surowym, po obróbce zgrubnej, i na gotowo
  • sporządzanie raportów pomiarowych
  • współpraca ze wszystkimi komórkami Spółki mającymi wpływ na jakość i terminowość wytwarzanych wyrobów

Firma oferuje:

  • pracę z nowoczesnym sprzętem pomiarowym
  • możliwość nauki na maszynie pomiarowej Zeiss
  • pracę w niekorporacyjnej, miłej, przyjaznej atmosferze
  • wewnętrzne szkolenia
  • rozwój zgodny z własnymi potrzebami
  • benefity pozapłacowe

Wynagrodzenie:

3.500 - 4.500 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne