Inżynier Wsparcia Technicznego (Automatyzacja Maszyn i Urządzeń)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma oferująca na całym świecie najlepsze rozwiązania systemowe w zakresie automatyzacji linii, maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika)
  • min. 2 lata doświadczenia, np. w Dziale Utrzymania Ruchu lub praca w doradztwie technicznym
  • znajomość sterowników PLC, czujników w zastosowaniach przemysłowych, aplikacji HMI
  • umiejętność czytania dokumentacji oraz schematów elektrycznych, znajomość budowy i działania maszyn
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • pomoc techniczna dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych firmy
  • prezentacje produktów znajdujących się w portfolio firmy
  • prowadzenie szkoleń technicznych

Firma oferuje:

  • szkolenia związane z rozwojem na tym stanowisku pracy
  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • świadczenia socjalne (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do nauki języków obcych

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna