Inżynier Programista

Delphi www.delphi.com/Poland jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. Koncern zainwestował w Polsce ponad 380 milionów USD zarówno w produkcję, jak i w badania i rozwój. W Polsce zatrudniamy prawie 7 tysięcy pracowników w siedmiu zakładach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. Jesteśmy laureatem nagrody dla Najlepszego Inwestora Zagranicznego, a w 2003 roku zostaliśmy uhonorowani godłem Inwestora w Kapitał Ludzki. W 2006 roku Delphi znalazł się w pierwszej dziesiątce firm, w których polscy inżynierowie chcieliby pracować (badanie przeprowadzone wśród 7 tysięcy kandydatów przez Bank Danych o Inżynierach). W grudniu 2007 roku Amerykańska Izba Handlowa przyznała Delphi wyróżnienie za Doskonałość w Innowacjach. Centrum Techniczne Delphi zajmuje się tworzeniem oprogramowania systemów elektronicznych samochodu oraz inżynierią produktów i procesów technologicznych dla układów zawieszeń, pochłaniaczy par paliwa, wiązek elektrycznych i przełączników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • dobra znajomość języka C lub C++
  • umiejętność programowania urządzeń mikroprocesorowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mobilność (podróże służbowe)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • znajomość podstaw elektroniki
  • znajomość cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • znajomość pakietu Matlab
  • znajomość inżynierii oprogramowania

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania dla samochodowych systemów sterowania, multimedialnych lub nawigacji satelitarnej

  • interesującą pracę w międzynarodowym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • współpracę z największymi producentami samochodów
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat