Programista Oracle

AXA Ubezpieczenia www.axa.pl jest światowym liderem w sektorze produktów ubezpieczeniowych. Podmioty AXA działają w 47 krajach, zatrudniając ponad 150 000 pracowników i doradców na całym świecie. AXA Ubezpieczenia jest obecna na polskim rynku od 2006 roku gwarantując najwyższy standard ubezpieczeń w konkurencyjnych cenach.

Wymagania:

  • znajomość bazy danych Oracle
  • znajomość języków: SQL, PL/SQL
  • znajomość technologii XML
  • doświadczenie zawodowe w programowaniu w PL/SQL
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • prosimy o podanie w liście motywacyjnym swoich oczekiwań finansowych

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji z wykorzystaniem PL/SQL Oracle w odniesieniu do działalności ubezpieczeniowej
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • przeprowadzanie testów

  • możliwość rozwijania wiedzy i doświadczenia w obszarze IT, programowaniu, tworzeniu i rozwijaniu nowoczesnych aplikacji internetowych, udziale w dużych projektach IT
  • budowanie pozycji specjalisty i eksperta w poszczególnych obszarach programowania
  • dołącz do organizacji, której codzienne funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku i sukces opiera się na wykorzystaniu najnowszych technologii IT

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat