Specjalista ds. Urządzeń OTN

Jesteśmy jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku oraz liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy świadczenie usługi Triple Play telewizji, internetu i telefonu. Jako jedni z pierwszych w Europie wprowadziliśmy do oferty kablową telewizję cyfrową. Obecnie obsługujemy już kilkaset tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych, a ich liczba stale rośnie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. urządzeń OTN www.aster.pl

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektronika)
  • praktyczna znajomość sieci i urządzeń transmisji danych (switche, routery itp.) oraz sieci światłowodowej
  • doświadczenie w pracy w eksploatacji sieci telewizji kablowej lub telekomunikacyjnej
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • uprawnień SEP do 1 kV

Zakres obowiązków:

  • rekonfiguracja, modernizacja i konserwacja urządzeń OTN
  • usuwanie awarii sieci światłowodowej i urządzeń OTN

  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat