Inżynier ds. Bezpieczeństwa / Walidator

W 2007 roku Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. zdobył I miejsce w XIV edycji Konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” (kategoria: powyżej 250 pracowników) Tym samym nasza firma znalazła się na Złotej Liście Polskich Pracodawców. W 2008 roku zostaliśmy uhonorowani certyfikatem „Firma Przyjazna Pracownikom” przyznanym w konkursie organizowanym przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność” pod patronatem Prezydenta RP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu automatyki i sterowania urządzeniami (programowanie, rozwiązania sprzętowe, sterowniki programowalne)
  • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania
  • znajomość zagadnień niezawodności i bezpieczeństwa (RAMS)
  • znajomość zagadnień prowadzenia projektów inżynierskich oraz weryfikacji i walidacji
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie znajomość norm jakościowych (ISO) i kompetencje audytora wewnętrznego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i walidacja rozwiązań sprzętowych, oprogramowania i przebiegu procesu projektowego
  • nadzór i prowadzenie testów systemów i wyrobów
  • działania weryfikacyjne i walidacyjne dla zmian i modyfikacji

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz dostęp do najlepszych szkoleń
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat