Specjalista BHP

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy koncern z branży FMCG

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP
lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • min. rok doświadczenia w koordynacji zagadnień BHP w biurze/ ew. absolwent z ciekawym doświadczeniem w trakcie studiów
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność egzekwowania standardów

Zakres obowiązków:

  • praca na 1/2 etatu
  • nadzór nad BHP w biurze
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń
  • analiza ryzyka zawodowego
  • realizacja projektów korporacyjnych przy współpracy z koordynatorem BHP

  • pakiet szkoleń wprowadzających i zgodnych z indywidualnym planem rozwoju

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

część etatu