Inżynier Narzędziowy ds. Form Wtryskowych

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Polsce zatrudniamy 7 tysięcy pracowników. Jesteśmy laureatem nagrody dla Najlepszego Inwestora Zagranicznego, godła Inwestor w Kapitał Ludzki oraz wyróżnienia za Doskonałość w Innowacjach. W 2006 roku firma Delphi znalazła się w pierwszej dziesiątce firm, w których polscy inżynierowie chcieliby pracować (badanie BDI).www.delphi.com

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • praktyczna znajomość urządzeń i narzędzi wykorzystywanych w procesie wtryskiwania detali z tworzyw sztucznych, szczególnie wiedza inżynierska dotycząca konstrukcji i konserwacji form wtryskowych
  • wiedza z zakresu konstrukcji nowoczesnych form wtryskowych
  • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych (wykorzystywane materiały, technologie, przygotowanie i przebieg procesów) będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • zdolność myślenia analitycznego, odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD, a także znajomość standardów ISO/TS 16949
oraz metodologii rozwiązywania problemów
  • gotowość odbywania częstych podróży służbowych

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem przygotowania oraz obsługi form wtryskowych
  • współpraca z dostawcami (narzędziowniami) form wtryskowych
  • zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami klientów, aspektami jakościowymi, ergonomią i procedurami wewnętrznymi
  • zapewnienie prawidłowych wdrożeń form wtryskowych do produkcji seryjnej
  • dzielenie się wiedzą z zakresu budowy i obsługi form wtryskowych
  • udział w projektach zakupu nowych narzędzi oraz projektach poszukiwania nowych dostawców
  • udział w pracach grup projektowych wprowadzających nowe narzędzia w Dziale Wtryskarek oraz kontakty z centrami badań i rozwoju Delphi

Firma oferuje:

  • interesująca praca w międzynarodowej firmie
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju (Delphi przyznano godło: Inwestor w Kapitał Ludzki)

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat