Główny Kosztorysant / Kierownik Kosztorysowania

Firma spółka z o.o., działająca w Polsce z siedzibą w Krakowie, jako część światowego koncernu budowlanego, realizująca w Polsce obiekty infrastrukturalne, budowa obiektów: sportowych, kubaturowych, itp. Poszukiwany główny kosztorysant/kierownik kosztorysowania, rozpoczęcie pracy możliwe od września 2009.

Wymagania:

  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego jako niezależny kosztorysant w Polsce, nacisk na budowę kubaturową
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
Mile widziane:
  • doświadczenie z niemieckojęzycznymi programami kalkulacyjnymi (np. Arriba, Auer, Qubus...)
  • doświadczenie w budownictwie (np. jako kierownik budowy)
  • dobra znajomość komputera (Excel, MS Project, AutoCad...)
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów dla realizacji projektów budowlanych w Polsce
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji (handlowych, cenowych)
  • znajomość polskiego prawa budowlanego

Zakres obowiązków:

  • kompletne przygotowanie oferty pod względem technicznym i kalkulacyjnym na polskim rynku
  • sporządzenie kalkulacji wstępnej, ofertowej, w trakcie prac i powykonawczej
  • wypracowanie szczegółowych propozycji, przygotowanie organizacji pracy przedsięwzięcia kalkulacyjnego
  • prowadzenie zespołu kalkulacyjnego
  • współdziałanie w negocjowaniu kontraktów
  • prowadzenie negocjacji z oferentami
  • obserwowanie rynku i współdziałanie przy pozyskiwaniu kontraktów

Firma oferuje:

  • bardzo dobre warunki finansowe i menedżerskie

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat