Kierownik Projektów

Mermaid Construction jest prężną i dynamicznie rozwijająca się firmą budowlaną w zakresie budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i infrastrukturalnego. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Projektów www.mermaidconstruction.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie pięcioletnie w pracy kierowniczej na budowie (najchętniej w strukturach generalnego wykonawcy)
  • uprawnienia budowlane
  • zaangażowanie i pasja do pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programów komputerowych: MS Office, MS Project, Auto Cad

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów inwestycyjnych i ofertowanie
  • planowanie i nadzór nad realizacją budżetu
  • sporządzanie/współpraca przy ustaleniach ramowych dotyczących projektu
  • nadzór nad dokumentacją i zarządzanie realizacją projektu zgodnie z właściwymi zapisami umowy oraz wymogami przepisów prawa
  • bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorem
  • przygotowanie dokumentów przerobów miesięcznych dla inwestora

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w odnoszącym sukcesy, dynamicznym zespole
  • interesujący i szeroki zakres obowiązków dający możliwość osobistego rozwoju
  • atrakcyjne warunki finansowe

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

kontrakt

Wyjazdy

częste wyjazdy