Inżynier SMT

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Polsce zatrudniamy ponad 4 tys. pracowników w 4 zakładach oraz centrum technicznym. Jesteśmy laureatem nagrody dla Najlepszego Inwestora Zagranicznego oraz godła Inwestor w Kapitał Ludzki. Zakład w Gdańsku produkuje przełączniki do samochodów. W związku z dalszym rozwojem, do zakładu w Gdańsku poszukujemy kandydatów na nowe stanowiska w Dziale Inżynieryjnym. www.delphi.com

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, profil elektroniczny lub zbliżony
  • doświadczenie w seryjnej produkcji płytek PCB
  • praktyczna umiejętność programowania urządzeń SMT (w szczególności Siemens)
  • znajomość urządzeń ScreenPrinter, reflow oven
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • elastyczność i komunikatywność
  • gotowość odbywania częstych podróży służbowych
  • doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej oraz znajomość metod FMEA, LEAN, Six Sigma będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w procesie projektowania i wdrażania procesu SMT dla nowych produktów oraz wsparcie bieżącej produkcji w tym zakresie
  • tworzenie specyfikacji dla procesów SMT w zakładzie
  • wspieranie procesu od strony dokumentacji oraz analiz jakościowych
  • odpowiedzialność za programowanie urządzeń SMT

Firma oferuje:

  • ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy