Specjalista ds. Budowlanych

Unilever Polska S.A., ZAKŁAD PRODUKCYJNY W BYDGOSZCZY jest częścią znanego, międzynarodowego koncernu Unilever – trzeciej, co do wielkości firmy z branży FMCG. Zatrudniamy na świecie ponad 200 000 pracowników. Posiadamy 300 zakładów produkcyjnych na 6 kontynentach. www.unilever.pl

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i wykonawstwa
  • biegła znajomość MS Office, Auto-Cad
  • minimum 3 letnie doświadczenie w wykonawstwie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i projektu budowlanego
  • opiniowanie dokumentacji projektowej
  • tworzenie harmonogramów budowy
  • sporządzanie kosztorysów
  • kierowanie pracami realizowanymi przez firmy zewnętrzne
  • zapewnienie odpowiednich warunków bezpieczeństwa oraz sprawdzanie stanu bezpieczeństwa zgodnie z przepisami bhp i standardami bezpieczeństwa w Unilever
  • prowadzenie dokumentacji budowlanych oraz ksiąg budynków
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów stanu technicznego budynków i budowli zgodnie z obowiązującymi przepisami

Firma oferuje:

  • ciągłe wyzwania i możliwość rozwoju
  • bogaty system szkoleń

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna