Inżynier Wsparcia Technicznego

MARGO - TECHNIKA PRZENIESIENIA NAPĘDU. Poprzez swój dynamiczny rozwój firma Margo stała się jednym z liderów na polskim rynku w dziedzinie rozwiązań dla przemysłu. Bezpośrednio współpracujemy z największymi na świecie dostawcami części i podzespołów do maszyn oraz urządzeń z różnych gałęzi przemysłu. W związku z dynamicznym rozwojem i wdrażaniem nowych projektów zapraszamy do współpracy osoby ambitne i kreatywne nakierowane na sukces. www.phumargo.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne mile widziana budowa maszyn lub inżynieria produkcji
  • wiedza techniczna na wysokim poziomie
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w obrocie częściami maszyn
  • znajomość rynku przemysłowego i specyfikacji działów utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
  • energiczność w działaniu, optymizm, zdolności analityczne i zmysł techniczny
  • otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo i wsparcie techniczne, konstrukcyjne oraz produktowe Działów Utrzymania Ruchu w zakresie techniki przeniesienia napędu
  • diagnozowanie problemów i analiza potrzeb klientów
  • opieka merytoryczna i handlowa nad klientami z sektora przemysłowego firmy
  • sporządzanie ofert, prezentacje

  • rozwój osobowy pod względem wiedzy technicznej, branżowej i produktowej
  • stałe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji w dużej organizacji
  • dostęp do najnowszych rozwiązań i produktów globalnych korporacji
  • atrakcyjne i przejrzyste wynagrodzenie
  • możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - samochód, laptop, telefon biznesowy etc.
  • profesjonalny system szkoleń
  • udział w kształtowaniu rozwoju i sukcesu firmy

Miejsce podjęcia pracy

Toruń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne