Specjalista ds. Sprzedaży Urządzeń Mechanicznych

Opis pracodawcy:

Lider w swojej branży.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży konstrukcyjnej
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów dla klienta z branży technicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie na realizację celów
  • Samodzielność w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy duża mobilność
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie kontaktów z obecnymi kontrahentami
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • Realizacja założonych celów ekonomicznych przez firmą, zgodnie z Indywidualnym Planem Sprzedaży
  • Uzgadnianie technicznych aspektów, w zakresie realizowanych projektów

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w obszarze nowoczesnej technologii
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy