Kierownik Robót Torowych

Budimex to jedna z największych firm budowlanych w Polsce. Istniejemy od ponad 40 lat, a nasze realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Dziś koncentrujemy swoją działalność na dynamicznie rozwijającym się rynku polskim. Wspólną przyszłość budujemy dosłownie w postaci domów, biurowców, terminali lotniczych, autostrad, obiektów przemysłowych i handlowych. Zmieniając otoczenie, zmieniamy przyszłość na lepsze www.budimex.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności drogi kolejowe
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót przy realizacji inwestycji tramwajowych
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności kolejowej będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność oraz inicjatywa
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • określenie kryteriów jakościowych dla realizowanego zadania, ich uzgadnianie i egzekwowanie
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności i w uzasadnionych przypadkach wdrażanie rozwiązań zamiennych

Miejsce podjęcia pracy

Toruń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna