Inżynier Sprzedaży OEM (automatyka)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechatronika)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności interpersonalne
  • Otwartość i chęć szybkiego uczenia się
  • Pomysłowość
  • Sumienność
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Zdolność rozumienia sposoby funkcjonowania rynku producentów maszyn
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie współpracy i pozyskiwanie nowych producentów maszyn
  • Częste wizyty u klientów, mobilność, aktywność i zaangażowanie
  • Obsługa handlowa klienta - oferty, zamówienia, sprzedaż, dostawy, płatności.
  • Obsługa techniczna klienta - doradztwo i wsparcie techniczne, konfiguracja sprzętu.
  • Aktywna współpraca i pomoc w procesie pisania i wdrażania aplikacji (PLC, HMI, Motion)
  • Uczestnictwo w targach i prezentacyjnych, prowadzenie działań marketingowych
  • Opracowanie prognoz i planów sprzedaży, raportowanie przełożonym

  • Możliwości rozwoju w renomowanej firmie o rozpoznawalnej marce
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szkolenia
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i awansu

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy