Inżynier ds. Produktu (Centralki Elektryczne)

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą technologii dla producentów samochodowych. W Polsce w czterech zakładach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Technicznym pracuje ponad 4 tysiące osób. W krakowskim ośrodku badawczo-rozwojowym kilkuset inżynierów Delphi od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem i testowaniem zaawansowanej elektroniki samochodowej, wiązek elektrycznych oraz rozwojem przełączników i pochłaniaczy par paliwa. www.delphi.com/Poland

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów CAD (UG NX, Catia V5)
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu podzespołów z tworzyw sztucznych w CAD
  • znajomość zasad GD&T
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • mobilność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra znajomość obsługi narzędzi pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

  • tworzenie specyfikacji produktów zgodnie z bieżącymi procedurami i standardami
  • realizacja projektów zgodnie z wytycznymi liderów projektów
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • planowanie projektów i ustalanie priorytetów w tym zakresie
  • stosowanie w projektach wiedzy o procesach montażowych i technologicznych
  • uaktualnianie wiedzy na temat zasad projektowania produktów i narzędzi
  • analiza istniejących projektów i proponowanie ich udoskonaleń
  • terminowa realizacja powierzonych zadań zgodnie z systemem jakości obowiązującym w korporacji Delphi i Centrum Technicznym w Krakowie

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w dynamicznie prowadzonych i żywiołowych projektach
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności
  • możliwość realnego wpływu na kształt projektowanych części samochodowych, jak i całych pojazdów

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne