Inżynier Systemu Zarządzania Jakości

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowy producent sprzętu elektronicznego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu zarządzania procesami i jakością
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość norm ISO 9001 i ISO 13485
  • mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego
  • mile widziany certyfikat potwierdzający znajomość normy PN-EN ISO 9001:2009 i 13485
  • dodatkowym atutem będzie znajomość wymagań Ustawy o Ochronie Danych Osobowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
  • koordynowanie programu audytów wewnętrznych
  • szkolenia grupy audytorów wewnętrznych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za procesy w zakresie działań zapobiegawczych i korygujących, monitorowanie realizacji tych działań
  • nadzór nad dokumentacją SZJ ISO 9001 i ISO 13485
  • koordynowanie i dostosowanie działań jakościowych w Systemie Zarządzania Jakością z pozostałymi działami Grupy

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne