Specjalista ds. Ofertowania / Kosztorysant

Dynamicznie rozwijająca się Spółka notowana na giełdzie o ugruntowanej pozycji na rynku, lider w branży energetycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: energetyka, mechanika)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej - warunek konieczny
  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym (mile widziany - język niemiecki)
  • dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Excel
  • znajomość programów do kosztorysowania (np. NORMA)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • sumienność, skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • analiza zapytań ofertowych
  • przygotowanie kosztorysu ofertowego
  • przygotowanie analizy technicznej w konsultacji z odpowiednimi specjalistami branżowymi
  • opracowanie budżetu ofertowego i ekonomicznej wyceny oferty
  • odpowiedzialność za merytorycznie opracowanie oferty do złożenia u Zamawiającego

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, świadczenia dodatkowe
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premia)
  • rozwój zawodowy, szkolenia, możliwość awansu w ramach całej Grupy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • liczne szkolenia w tym za granicą

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna