Kierownik ds. Sprzedaży

Klient Banku Danych o Inżynierach. Globalny lider działający w branży wodno-ściekowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Ochrony/Chemia Środowiska, Inżynierii Środowiska lub Biotechnologii Przemysłowej
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień i technologii związanych z oczyszczaniem ścieków przemysłowych (nie komunalnych)
  • Znajomość procesów i technik sprzedaży oraz negocjacji potwierdzone sukcesami w dotychczasowej pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego (będzie wykorzystywany w pracy na co dzień)
  • Nie jest konieczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość AutoCad oraz podstaw projektowania będzie stanowić dodatkowy atut
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (wyjazdy 1-2x/tydz, teren: cała Polska)
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż technologii oczyszczania ścieków przemysłowych oraz rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Analiza potrzeb rynkowych i przygotowanie strategii sprzedaży
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami
  • Rozpoznanie potrzeb Klienta i opracowanie ofert wstępnych
  • Opracowanie strategii przygotowania oferty
  • Współpraca z działem ofertowania
  • Analiza handlową przygotowanej oferty
  • Utrzymanie relacji z Klientem w trakcie procesu przygotowania i oceny ofert
oraz negocjacji kontraktowych
  • Opieka nad przebiegiem realizacji umów, związaną z utrzymaniem dobrych relacji z Klientem
  • Aktualizacja statusu prowadzonych projektów

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy