Kierownik Robót Instalacyjnych

Firma STALWENT SP. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i serwisem instalacji wentylacji, klimatyzacji, sanitarnych w różnych typach obiektów od przemysłowych po handlowo-usługowe, szpitale oraz użyteczności publicznej. Wykonujemy również instalacje odpylania dla zakładów stolarskich i drukarni.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o specjalizacji inżynieria sanitarna lub ochrona środowiska
  • konieczne uprawnienia budowlane sanitarne bez ograniczeń w branży instalacyjnej
  • doświadczenie min. 3 lata
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności interpersonalne do kierowania pracą innych osób

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie budów
  • kierowanie pracą podległych pracowników wykonujących instalacje wentylacji, klimatyzacji wod-kan na różnych budowach, najczęściej w obrębie województwa Kujawsko-Pomorskiego

Firma oferuje:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwości premiowania dodatkowego wraz rozwojem pracy w firmie i zaangażowaniem pracownika
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna