Inżynier Automatyk

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG. Jeden z liderów w sektorze zdrowie i higiena.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia elektryczne SEP D i E min. do 1kV
  • znajomość oprogramowania narzędziowego do sterowników przemysłowych, paneli i systemów SCADA takich firm jak: Siemens, Allen-Bradley, Mitsubishi, Fanuc, Pro-Face, Wonderware będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem biurowym MS Office
  • kreatywność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie dostępności maszyn i infrastruktury wydziału oraz prawidłowego funkcjonowania sterowników PLC, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • osiąganie założonego wskaźnika awaryjności maszyn oraz ich modyfikacje
  • utrzymanie budynków i infrastruktury wydziału
  • zapewnienie sprawności aparatury kontrolno-pomiarowej zgodnie z procedurą
  • optymalizacja kosztów utrzymania ruchu przy zagwarantowaniu właściwej jakości serwisu
  • współpraca przy doskonaleniu Procesu Utrzymania Ruchu w Zintegrowanym Systemie Zarządzania
  • współpraca z Działem BHP w celu poprawy bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie zaleceń pracowników Służby BHP
  • przestrzeganie wymogów Prawa (Kodeks Pracy, szkolenia okresowe BHP, badania lekarskie) oraz wewnętrznych procedur dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

Firma oferuje:

  • pakiet technicznych szkoleń branżowych
  • pracę w systemie zmianowym na umowę o pracę
  • pakiet benefitów m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa

Miejsce podjęcia pracy

Nowy Dwór Mazowiecki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna