Key Account Manager / Inżynier Sprzedaży

Klient Banku Danych o Inżynierach, producent podzespołów elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektromechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży elektronicznej, elektrotechnicznej, automatyki przemysłowej lub pokrewnych
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • umiejętność prezentacji oferty handlowej i utrzymywania dobrych kontaktów handlowych z klientami
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż podzespołów elektronicznych
  • pomoc w doborze odpowiednich komponentów
  • tworzenie ofert cenowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • wsparcie techniczne klientów firmy

Firma oferuje:

  • możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • praca około 2-3 dni w siedzibie firmy, pozostałe dni home office i wyjazdy

Miejsce podjęcia pracy

cała Polska, home office

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy