Koordynator TPM

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Zagraniczna firma produkcyjno-handlowa w Łodzi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze zarządzania efektywnością procesów produkcyjnych;
  • Znajomość specyfiki procesów w produkcji;
  • Znajomość procesów i standardów ciągłego doskonalenia produkcji (TPM, Kaizen, 5S, Six Sigma, etc);
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu procesów zmierzających do poprawy efektywności;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Duże zdolności komunikacyjne i organizacyjne, umiejętność współpracy w zespole, umiejętności słuchania.

Zakres obowiązków:

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad procesami zarządzania efektywnością w zakładzie produkcyjnym;
  • Określanie celów, ustalanie mierników pożądanych rezultatów oraz okresowa ocena uzyskanych wyników;
  • Odpowiedzialność za poprawę wskaźników OEE (Overall Equipment Effectiveness) procesu;
  • Total Productive Managment (TPM); tj. wskaźników łączących efektywność pracy, niezawodność maszyn i jakość procesu wytwarzania;
  • Nadzór, kontrola pracy oraz procesów produkcyjnych w ramach projektów dotyczących zarządzania efektywnością;
  • Wsparcie Prezesa i Dyrektorów poszczególnych działów w wyznaczaniu KPI i wskaźników mierzących efektywność podległych pracowników;
  • Proponowanie działań korygujących i zapobiegawczych w zakresie realizacji TPM;
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji;
  • Współpraca z działem produkcji, działem technicznym działem utrzymania ruchu, jakości, itp.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz międzynarodowym;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Profesjonalne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna