Sales and Design Engineer

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: Elektronika - preferowane, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka itp.;
  • Ogólna znajomość procesów produkcji elektroniki (dobór komponentów, projektowanie płytek drukowanych, montaż komponentów, procesy lutowania, testowania gotowych półproduktów itp.);
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży - zmysł handlowy,
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta, zadawanie celnych pytań, prowadzenie negocjacji;
  • Budowanie efektywnej argumentacji;
  • Orientacja na realizację celów;
  • Planowanie i organizacja pracy własnej;
  • Mobilność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym;
  • Znajomość oprogramowania CAD dla elektroników będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z pracownikami działów projektowych klientów z branży elektroniki poprzez wizyty osobiste, kontakt online i inne działania;
  • Aktywne poszukiwanie projektów nowych urządzeń, w których można zastosować oferowane rozwiązania;
  • Wsparcie projektowe klientów w zakresie doboru właściwych produktów z oferty i doprowadzenie do regularnych zakupów;
  • Analiza trendów rynkowych, sprzedaży i działań konkurencji;
  • Aktywna praca w mediach społecznościowych w celu budowy wizerunku firmy oraz tworzenia sieci kontaktów z grupy inżynierów/projektantów elektroniki;
  • Współuczestniczenie w realizacji zaplanowanych działań marketingowych oraz proponowanie nowych;
  • Doskonalenie wiedzy własnej z zakresu produktów, technologii i standardów.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Ciekawe tematyki szkoleń wewnętrznych;
  • Zapewnione kursy i nauka języków obcych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pakiet Multisport oraz kafeteria;
  • Dodatkowe bonusy za wynik;
  • Dofinansowanie posiłków na miejscu i poza lokalizacją;
  • Wellbeing: Organizacja dla pracowników eventów, wydarzeń sportowych, akcji charytatywnych;
  • ZFŚS;
  • Samochód służbowy, nowoczesne narzędzia pracy dostosowane do specyfiki stanowiska;
  • Pakiet marketingowy;
  • Praca w innowacyjnym i dynamicznym środowisku;

Miejsce pracy: Home Office: Poznań - Bydgoszcz - Płock - Włocławek - Gdańsk (lub północna część woj. wielkopolskiego)

Miejsce podjęcia pracy

Home Office

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna