Koordynator ds. Projektów Technologicznych

Jesteśmy wiodącym producentem, działającym na europejskim rynku artykułów reklamowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. Projektów Technologicznych.

Wymagania:

  • zaangażowanie w swoje obowiązki, entuzjazm i pasja
  • wysoki poziom motywacji wewnętrznej
  • twórczy, otwarty umysł
  • dynamizm i energia
  • wykształcenia wyższego technicznego (lub ostatni rok studiów)
  • znajomość MS OFFICE, AUTOCAD (mile widziane SOLID EDGE)
  • otwartość oraz zorientowanie na potrzeby klientów wewnętrznych
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zmysł techniczny oraz wysoki poziom kreatywności
  • zorientowania na osiąganie celu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień obróbki tworzyw sztucznych, metalu, drewna itp.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie rozwiązań technologicznych do zapytań ofertowych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej (projektowej)
  • koordynowanie i nadzorowanie projektów technologicznych
  • obsługa klientów wewnętrznych
  • udział w innowacyjnych projektach w ramach R&D (RESEARCH & DEVELOPMENT)

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o system motywacyjny
  • doskonałe warunki dla rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • ciekawe, inspirujące wyzwania

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, zlecenie / umowa o dzieło