Poland Operations Leader/Dyrektor ds. Produkcji

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma należąca do międzynarodowego koncernu.

Wymagania:

  • rozumienie procesów związanych z produkcją i funkcjonowaniem lokomotyw
  • umiejętność rozwiązywania problemów natury elektrycznej i mechanicznej
  • podstawowa wiedza na temat części zamiennych do silników Diesla oraz związanych z nimi problemów
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i posługiwania się elektroniczną bazą danych
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych, włączając LEAN i Six Sigma
  • podstawowe umiejętności dotyczące zarządzania programami dotrzymywania harmonogramów
  • wiedza na temat systemów jakości (przewodniki, audity)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie kierownicze w programach typu joint venture

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za zapewnienie jakości w procesie montażu i budowy lokomotyw
  • zapewnienie przepływu informacji i rekomendacji związanych z zapewnieniem wymogów jakościowych
  • przeprowadzanie auditów oraz wprowadzanie działań korygujących wynikających z przeprowadzonych kontroli
  • pomoc przy planowaniu produkcji i tworzeniu harmonogramu dostaw, prowadzenie działań zmierzających do podniesienia efektywności
  • zapewnianie terminowości dostaw celem sprostania oczekiwań klientów

Miejsce podjęcia pracy

małopolskie

pełny etat