Inżynier Wiodący Centrum Realizacji Automatyki (Lead CAEC Engineer)

Część koncernu będącego światowym liderem w dziedzinie rozdziału energii i sterowania przemysłowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: automatyka
  • wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, specyfikacji i wdrażaniu automatyki i systemów sterowania
  • doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów
  • biegła lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość urządzeń i oprogramowania do projektowania
  • znajomość SCADA, PLC IEC-1131 editors, Microsoft Project, Electrical CAD, Networking Ethernet, Fieldbus
  • wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie skutecznej komunikacji i kierowania zespołem
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • praca nad rozwojem usług Centrum Realizacji Automatyki
  • zapewnienie rozwiązań technicznych automatyzacji procesu w zakresie oprzyrządowania, elektryki, sieci, sterowników PLC i oprogramowania kontrolującego
  • projektowanie, specyfikacja i wdrożenia projektów w dziedzinie automatyki na terenie Europy Centralnej
  • zabieganie o odpowiednie dopasowanie oferty do funkcjonalnych wymagań klienta w zakresie automatyki i kontroli procesu
  • zarządzanie zespołem

  • szkolenia techniczne, produktowe oraz z zakresu tzw. umiejętności "miękkich" niezbędnych w codziennej pracy
  • pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat