Specjalista Badawczo-Techniczny

Jesteśmy firmą produkującą m.in. urządzenia optyczne, laserowe, światłowodowe, chromatograficzne. Działamy w branży aparatury badawczej i dydaktycznej. Interdyscyplinarny oraz innowacyjny charakter realizowanych projektów pozwala na zdobycie doświadczeń w szerokim spektrum aplikacji. Obecnie będąc w fazie reorganizacji poszukujemy osób do działu badawczo-rozwojowego, w którym oprócz prac związanych z projektowaniem nowych urządzeń, modernizacją aktualnej oferty i rozbudową laboratorium będziemy prowadzić intensywne prace w nowych kierunkach ze szczególnym uwzględnieniem opracowań dotyczących systemów laserowych. www.cobrabid.com.pl

Wymagania:

  • firma poszukuje do działu badawczo-rozwojowego osób posiadających umiejętności w zakresie:
  • znajomość programów typu CAD
  • umiejętność programowania w języku Delphi
  • wymagania podstawowe:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego
  • inne umiejętności będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie oprogramowania
  • prace konstrukcyjne
  • opracowywanie materiałów wewnętrznych firmy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat