Kierownik - Pełnomocnik ds. Zapewnienia Jakości

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we wdrażaniu i certyfikacji norm jakości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • uprawnienia audytora wewnętrznego, z zakresu zarządzania jakością
  • umiejętność stosowania w praktyce statystycznych metod kontroli
  • praktyczna znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i linii technologicznych, metod i technik produkcji
  • znajomość zagadnień związanych z kontrolą dostaw surowców, procesu produkcji, składowania i magazynowania, transportu

Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem technicznym i działem produkcji oraz działem sprzedaży i marketingu
  • analizowanie popytu i oczekiwanego przez klientów poziomu jakości
  • określanie obowiązującego poziomu jakości i niezawodności produktów (uwzględniając jakość surowców, możliwości technologiczne, oczekiwanie rynkowe)
  • przeprowadzanie rachunków kosztów systemu jakości (operacyjnych i zewnętrznych) i przeprowadzanie ich analizy, określanie wielkości akceptowanych kosztów, sporządzanie budżetu i udział w planowaniu inwestycji
  • opracowywanie wytycznych i procedur dotyczących uzyskania zaplanowanego poziomu jakości wyrobów (procedury postępowanie przy doborze dostawców i zakupach, postępowanie z wyrobem – metody produkcji, przechowywania, pakowania, zabezpieczania i transportowania)
  • opracowywanie harmonogramu prac wdrożeniowych i systemu nadzoru nad zapisami dotyczącymi jakości (dokumentacją i danymi)
  • koordynowanie i zatwierdzanie metod i technik kontroli/badań w firmie
  • odpowiedzialność za system wewnętrznych audytów jakości
  • współdziałanie na wszystkich poziomach w celu promocji zasad jakościowych (zapewnienie specjalistycznego wsparcia dotyczącego polityki i strategii jakościowej, nadzorowanie prawidłowego przebiegu szkoleń, motywowanie pracowników do osiągania wymaganej wydajności i jakości wykonywanej pracy)
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami normalizacyjnymi.
  • nadzór, analizowanie i załatwianie wszystkich spraw związanych z reklamacjami.

Miejsce podjęcia pracy

łódzkie

pełny etat