Asystent/ka Kierownika Projektu

nr ref. 3557-08; Dodatkowa informacja

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane inżynieria środowiska)
  • dobra znajmość języka angielskiego
  • znajamość programu AutoCad
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie nadzoru nad dokumentacją
  • prowadzenie korespondencji, archiwizacja dokumentów
  • udział w spotkaniach i pisanie protokołów ze spotkań, itp.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

Bank Danych o Inżynierach informuje, ze na swoich stronach www wykorzystuje pliki cookies (tzw. "ciasteczka").
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Aby ta informacja nie pojawiała się więcej, należy kliknąć przycisk Zamknij.
Szersze informacje na temat plików cookies znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności
Zamknij