Doradca Techniczno-Handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej struktury handlowej w spółkach Grupy Kapitałowej KLIMA-THERM (KLIMOR S.A, KLIMA-THERM S.A) do wzmocnienia istniejących zespołów handlowych, poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjnej i/lub wentylacyjnej
  • potwierdzona wynikami skuteczność handlowa
  • prawo jazdy kat.B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
  • wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiejętność prezentacji siebie i produktu, umiejętność samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży)
  • doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy)
  • chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie
  • bezpośrednie kontakty z klientami - aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych
  • doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego)
  • udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
  • koordynacja procesu realizacji zamówień
  • udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie
  • udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego, wypłacanego kwartalnie
  • wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy
  • nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych, laptop, telefon komórkowy, dostęp do wyposażonego biura)
  • stały dostęp do wiedzy technicznej
  • życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
  • systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa, Łódź, Katowice, Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy