Młodszy Inżynier Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Sieciowych

Senetic to międzynarodowa firma działająca w branży IT. Naszą firmę tworzy zespół ludzi pełnych pasji będącymi specjalistami w swojej dziedzinie. To właśnie ich zaangażowanie i kreatywność sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną obsługę oraz pewność, że proponowane przez nas rozwiązania spełnią ich oczekiwania. Jesteśmy dumni, że udaje nam się stworzyć nie tylko prężnie rozwijającą się firmę, ale również niepowtarzalną atmosferę, która daje nam motywację w codziennej pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu routingu, switchingu, wireless, voice oraz security
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i operatywność
  • chęć dążenia do wiedzy i samorozwoju
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera wsparcia sprzedaży
  • certifikat CCNA (Cisco Certifcate Network Assocation)

Zakres obowiązków:

  • pomoc zespołowi handlowemu w przygotowaniu koncepcji rozwiązań i ofert dla klientów tj.:
  • weryfikowanie ofert pod kątem poprawności z wymaganiami klientów
  • aktywne wsparcie klientów w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań
  • dobór urządzeń na podstawie wymagań klientów

  • stabilną pracę w zespole młodych ludzi, którzy wspólnie budują prężnie rozwijającą się firmę w branży IT
  • rozwój zawodowy wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie wyposażone biuro)
  • benefity w postaci kart Multisport, kart podarunkowych, lekcji języka angielskiego
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna